ankara düğün salonu , ankara düğün , düğün ankara , ankara area group

ankara düğün salonu , ankara düğün , düğün ankara , ankara area group

ankara düğün salonu , ankara düğün , düğün ankara , ankara area group

ankara düğün salonu , ankara düğün , düğün ankara , ankara area group ankara düğün salonu , ankara düğün , düğün ankara , ankara area group
Wishes Wedding Ankara

Yeni yaşamınızdaki ilk evet! Wishes'ta unutulmaz bir şova dönüşüyor. Muhteşem gelin damat çıkış koreografisi, lazer gösterisi ve bulut konseptiyle Ankara'da yaşayabileceğiniz en muhteşem nikah organizasyonunu gerçekleştiriyoruz. Nikahınızı sıradan olmaktan kurtarıyoruz ve unutulmaz bir şov yaratıyoruz.

Muhteşem nikah organizasyonunuzun üzerine zengin kokteyl menümüz ve kaliteli orkestramızla unutulmaz bir eğlence sunuyoruz. Profesyonel ses sistemi ve görsel şovlar eşliğinde Wishes kokteylleri Ankara'da yine bir ilki yaratıyor.
 
Benzersiz ortamı, profesyonel ekibiyle Wishes Organization, nikah sonrası vereceğiniz kokteyllerde de size ve misafirlerinize en iyisini sunmanın mutluluğunu yaşıyor.
Zengin menümüz ve kaliteli orkestramız eşliğinde 350 kişiye kadar olan yemekli davetlerinizi profesyonel hizmet ekibimizle ölümsüz hale getiriyoruz. Ayrıca bütün organizasyon ürünleri ve masa dekorlarını ücretsiz sunuyoruz.
 
Her zaman mükemmeli hedefleyen, güleryüzlü ekibimiz, seçkin misafirlerinize muhteşem bir ziyafet sunmak için hizmetinizdedir. Benzersiz bir davetin ev sahibi olmak isterseniz, doğru adrestesiniz.
  • Ahmet Taner Kışlalı Mah. Park Cad. 2880 Sokak No:3 Çayyolu / ANKARA
  • +90 (312) 241 40 48 (pbx)
  • +90 (553) 349 04 08 (gsm)
  • +90 (312) 241 40 52 (fax)
  • info@wishesweddingankara.com
  • www.wishesweddingankara.com

AREA Group®

info@ankaraareagroup.com
google reklam web tasarim ankara düğün salonu

ankara düğün salonu